Ekskluzywny prezent dla wszystkich VIP-ów!

2020/02/24

Dołącz do zespołu konsultantów VIP Faberlic i otrzymaj w prezencie* niezastąpioną pomoc kuchenną – elektryczny szybkowar Avreology!

Okres obowiązywania promocji: 24 lutego (4/2020) – 9 sierpnia (11/2020)

Jak otrzymać ekskluzywny prezent?

Rób zakupy o wartości 100 punktów obrotu osobistego w każdym okresie obowiązywania promocji i otrzymaj w prezencie* elektryczny szybkowar Avreology!

Wartość urządzenia: ponad 2000 PLN.

W przypadku opuszczenia jednego okresu katalogowego nadal masz możliwość uczestnictwa w promocji, jeśli osiągniesz obrót osobisty w wymiarze co najmniej 200 punktów w kolejnym okresie rozliczeniowym (można skorzystać jednokrotnie w terminie obowiązywania promocji).

Na zwycięzców czeka prezent* w okresie katalogowym 13/2020 (31 sierpnia – 20 września).

Dołącz do zespołu konsultantów VIP Faberlic i otrzymaj elektryczny szybkowar w prezencie*!

Elektryczny szybkowar Avreology

Elektryczny szybkowar Avreology – profesjonalny „kucharz” w twojej kuchni! Stworzony na wyłączność dla Faberlic: takiego wielofunkcjonalnego sprzętu nie znajdziesz nigdzie i u nikogo, a już na pewno nie kupisz go w żadnym sklepie.

  • Przygotowuje zdrowie i smaczne dania, zwalnia czas na inne zajęcia!
  • Kilka trybów pracy automatycznej: smażenie, duszenie, pieczenie, grillowanie. Tryby idealnie się łączą i pozwalają z płynne przejścia!
  • Pojemność elektrycznego szybkowaru – 6 litrów.
  • Obserwuj cały proces przez przezroczystą pokrywkę.
  • Pojemnik obraca się o 360 stopni – jedzenie przygotowywane jest równomiernie, nie przylega i nie przypala się. Urządzenie nachyla się na boki, mieszając tym samym produkty w środku.
  • W komplecie z elektrycznym szybkowarem znajdziesz odpinany uchwyt do pojemnika, ruszt do grillowania, patelnię i szczypczyki.

*Prezent – możliwość kupna elektrycznego szybkowaru Avreology za 0,01 PLN.

Weź udział w promocji wraz ze swoim zespołem!