Nowa promocja Like Faberlic!

2020/10/04

Nowa promocja dla zarejestrowanych klientów i konsultantów – weź udział i zgarnij zniżkę -70% na ulubiony produkt!

Uczestnicy promocji: wszyscy zarejestrowani klienci i konsultanci. Promocja aktywna w okresach katalogowych 16/2020 – 7/2021.

Jak wziąć udział?

Krok 1

Złóż i opłać zamówienia od 70 PLN z każdego katalogu.

Krok 2

Od trzeciego katalogu i dalej ciesz się zniżką -70% na ulubiony produkt.

Krok 3

Składaj dalej zamówienia na kwotę оd 70 PLN i w każdym katalogu zamawiaj ulubiony produkt ze zniżką -70%.

Wspaniała nowość dla wszystkich, którzy w katalogach 14 i 15/2020 opłacili zamówienia od 70 PLN w cenach katalogowych: już w katalogu 16/2020 czeka na Was zniżka 70%!

Zniżka naliczana jest od podstawowej (czarnej) ceny katalogowej. W promocji uczestniczą perfumy, kosmetyki, chemia gospodarcza, rajstopy, produkty z kategorii Wellness.
Zniżka -70% obowiązuje na 1 produkt do wyboru podczas składania zamówienia w zakładce z akcjami promocyjnymi.

Bierz udział w promocji, opowiadaj o niej swoim klientom i konsultantom. Like Faberlic to wspaniała możliwość, żeby kupić najlepsze produkty ze zniżką 70%!

Odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące promocji Like Faberlic

Okresy obowiązywania promocji - 16/2020 – 7/2021. Czy zamówienia na kwotę powyżej 70 PLN w cenach katalogu, złożone w okresach 14 i 15/2020, będą zaliczane na poczet zniżki 70%?

Tak, będą.

Jeśli Konsultant opłacił zamówienie na kwotę powyżej 70 PLN w cenach katalogu w okresie 14 i 15, to już w katalogu 16 czeka na niego zniżka 70%.

Jeśli Konsultant opłacił zamówienie na kwotę powyżej 70 PLN w okresie 15 (natomiast w okresie 14 tego nie zrobił), będzie musiał opłacić zamówienie na kwotę powyżej 70 PLN w katalogu 16, dzięki czemu już w katalogu 17 będzie mógł skorzystać ze zniżki 70%.

Czy w promocji biorą udział także produkty Wellness, takie jak koktajle?

Tak. Promocją objęte są wyroby perfumeryjne, produkty kosmetyczne, kosmetyki do pielęgnacji domu, wyroby pończosznicze (skarpetki, pończochy, rajstopy) oraz produkty z kategorii Wellness.

Czy jeśli Konsultant składa zamówienia na kwotę powyżej 70 PLN w każdym katalogu, a w katalogu 16 nie skorzysta ze zniżki 70%, to zniżka ta przepada?

Skorzystać ze zniżki 70% można tylko w jednym okresie.

Czy Dyrektor otrzyma sprawozdanie, w którym zostanie uwzględniony udział Konsultantów z jego struktury w promocji wraz z informacją dot. liczby okresów, w których Konsultant uczestniczył?

W obecnej chwili nie ma takiej możliwości.

Czy za produkty zakupione ze zniżką 70% będzie naliczana ich pełna wartość punktowa?

Punkty zostaną naliczone zgodnie ze standardowym schematem i będą widoczne podczas składania zamówienia.

Czy w promocji biorą udział zamówienia na sumę 70 PLN w cenach katalogu czy w cenach Konsultanta?

Aby wziąć udział w promocji należy składać zamówienia na sumę powyżej 70 PLN w cenach katalogu.

Jak będzie realizowany zwrot środków finansowych i przeliczenie promocji przy zwrocie produktu, zamówionego ze zniżką 70%?

Zwrot środków finansowych będzie realizowany na zwykłych zasadach Firmy. Możliwość skorzystania ze zniżki 70% jest dostępna w Strefie Konsultanta w zakładce z akcjami promocyjnymi.

Czy w Strefie Konsultanta będą podświetlane informacje o udziale w akcji, liczbie okresów uczestnictwa, spełnionych warunkach itd.?

W obecnej chwili nie ma takiej możliwości.

Jeśli produkt przechodzi do zamówienia automatycznego, czy promocja zadziała?

Nie, gdyż kwota zamówienia ulegnie zmniejszeniu.

Ważne

  • Aby spełnić warunki promocji, uczestnik powinien opłacić min. 1 zamówienie na kwotę powyżej 70 PLN w cenach katalogu w okresie trwania promocji.
  • Jeśli w jednym z okresów trwania promocji uczestnik nie złoży zamówienia na kwotę powyżej 70 PLN w cenach katalogu, to jego udział w promocji jest przerywany. Aby ponownie wziąć udział w promocji należy opłacać zamówienia na kwotę powyżej 70 PLN dwa okresy z rzędu.
  • Wszyscy Konsultanci VIP mogą skorzystać z przywilejów VIP (w tym, m.in. przywileju zamówienia produktów ze zniżką 70% od VIP-18), a także mogą wziąć udział w promocji i otrzymać zniżkę -70% na ulubiony produkt.
  • Promocja jest jednorazowa. Uczestnik, który w jednym okresie opłacił 2 i więcej zamówień na kwotę powyżej 70 PLN każde, będzie miał jedną możliwość wyboru produktu ze zniżką 70%.