O firmie Faberlic

Faberlic – największa rosyjska firma na rynku sprzedaży bezpośredniej, producent unikalnych, opatentowanych tlenowych kosmetyków, które dostarczają tlen do głębokich warstw skóry. W asortymencie Faberlic jest również cała gama produktów do pielęgnacji skóry i włosów, ekskluzywne, francuskie perfumy, produkty prozdrowotne i chemia gospodarcza, bielizna i rajstopy.

Ponad 5 milionów zadowolonych klientów

W 2003 roku firma weszła na międzynarodowy rynek, aktualnie przedstawicielstwa otwarte są w 17 krajach na świecie, a towary dostarczane są do 42 państw. Za Faberlic stoi 5 milionów osób, które codziennie z radością korzystają z naszych produktów w Europie i Azji!

Firma z czołówki firm kosmetycznych na Świecie

Firma posiada 30 patentów i wchodzi w ranking Top 100 największych firm kosmetycznych świata. Faberlic jest sponsorem organizacji ekologicznej EKA, która realizuje programy "Zielone miasta" i "Więcej tlenu!". Według danych na terytorium Rosji posadzono ponad 10 mln drzew.

Własna produkcja

Faberlic prowadzi własną produkcję opartą o standardy europejskie i przy pomocy zaawansowanego, proekologicznego sprzętu, zautomatyzowanych linii produkcyjnych i nowoczesnego systemu pakowania. Pod względem potencjału i rozmiaru fabryka Faberlic plasuje się wśród największych firm kosmetycznych w Rosji.

Własne centrum badań naukowych – to nasza duma!

Jednym z podstawowych czynników przewagi konkurencyjnej firmy Faberlic jest jej wysoka aktywność w obszarze badań naukowych. Wyniki owych badań stają się bazą dla innowacyjnych preparatów kosmetycznych, które darują naszej skórze młodość i zdrowie.

Faberlic wyznaje naukowe podejście w stosunku do receptur i produkcji kosmetyków, wykorzystując składniki o najwyższej jakości, dostarczane przez największych producentów surowców kosmetycznych. Ale najważniejszym atutem kosmetyki Faberlic jest unikalny kompleks tlenowy (Aquaftem®, Novaftem-O2™), posiadający zdolność do transportu dodatkowej dawki tlenu w głąb komórek skóry. Formuła tego kompleksu została stworzona w oparciu o opracowania radzieckich naukowców z Instytutu biofizyki oddziału AN ZSSR w Puszczyno.

Produkcja oraz zastosowanie kompleksu tlenowego Aquaftem® w kosmetologii oraz wiele innych unikalnych składników zawartych w naszych kosmetykach podlegają patentom i są ekskluzywną własnością Faberlic.