Rejestracja

Woda perfumowana Viking albo Valkyrie w prezencie za zamówienie!

Wiking to chrobry i nieustraszony wojownik. Jego siła przenosi góry. Zawsze jest gotów walczyć za swoje przekonania. Wie, co chce osiągnąć, idzie przed siebie bez względu na wszystko i zwycięża! Walkiria... szlachetna i mądra. Jej potęga dokonuje niemożliwego! Wie, czego chce, i zawsze to osiąga!

Od czasów wikingów do współczesności. Na wszystkich, którzy zarejestrują się w Faberlic od 22 lutego do 7 marca 2021 roku i złożą zamówienie w okresie katalogowym 3/2021, oczekuje woda perfumowana do wyboru – Valkyrie dla niej (3058) albo Viking dla niego (3236).

Silny, nordycki zapach Viking wysławia śmiałość i męstwo zdobywców z Północy przy pomocy nut wrzosu, zielonego jabłuszka, pomarańczy Tarocco i mrożonej mięty. Zdecydowany drzewno-ambrowy akord odzwierciedla twardy charakter i gorące serca bohaterów skandynawskich sag.

Kryształowy, jarzący się zapach Valkyrie odzwierciedla obraz skandynawskiej dziewicy-wojowniczki przy pomocy chłodnych nut maliny teszkli i pomarańczy Tarocco. W sercu perfum kryje się niedostępna szarotka jako symbol wierności i odwagi, delikatny hiacynt jako odzwierciedlenie miłości i oddania, a wreszcie ośnieżone płatki róży, które są niczym zimne, nordyckie piękno królowej Północy.

Aby otrzymać prezent:


Krok 1

Zarejestruj się na stronie faberlic.com od 22 lutego do 7 marca 2021 roku.

Krok 2

Do 7 marca 2021 roku złóż i opłać zamówienie na kwotę powyżej 139,90 PLN (bez uwzględniania zamówień automatycznych, opłat manipulacyjnych i kosztów dostawy).

Krok 3

Od 8 do 28 marca 2021 roku wraz z kolejnym zamówieniem na minimum 70 PLN otrzymasz w prezencie (za 0,02 PLN) wodę perfumowaną Valkyrie dla niej albo Viking dla niego!

Woda perfumowana Viking i Valkyrie

Bycie nowym klientem Faberlic się opłaca!

Ponadto: złóż pierwsze zamówienie na kwotę od 70 PLN w Faberlic w ciągu 24 godzin od rejestracji, a otrzymasz jeszcze jeden prezent, zestaw chemii gospodarczej w wydaniu mini.

Zestaw próbek środków czystości Faberlic Home

Zestaw składa się z:

  • Próbki środka do czyszczenia piekarników i kuchenek - 50 ml
  • Próbki płynu do mycia naczyń z węglem drzewnym - 50 ml
  • Próbki uniwersalnego skondensowanego proszku do prania - 40 g

Po więcej informacji napisz do nas lub zajrzyj na naszą stronę.

Zarejestruj się
Faberlic - akcja dla nowych Klientów