Rejestracja

Zestaw tekstylnych maseczek do twarzy w prezencie za zamówienie!

Czegoś takiego Twoja skóra jeszcze nie czuła! Na wszystkich, którzy zarejestrują się w Faberlic od 26 lipca do 15 sierpnia 2021 roku i złożą zamówienie w okresie katalogowym 11/2021, oczekuje zestaw tekstylnych maseczek do twarzy.

Prawdziwa przyjemność w każdym słoiczku. Ty się relaksujesz, a maska działa!

Odświeżająca maseczka Vitamin B3 Restart (0042) imituje kostki lodu, ale nimi nie da się zadrapać twarzy! Tylko świeżość, efekt tonizujący i miły chłodek! Maseczka wspaniale nawilża i poprawia wygląd zewnętrzny skóry, reguluje produkcję sebum i wspiera funkcję ochronną skóry.

Rewitalizująca maseczka Cica Antystres (0043) o delikatnej konsystencji przypominającej pudding. Zwiększa elastyczności skóry i chroni przed przedwczesnym starzeniem się, usuwając ślady stresu i zmęczenia oraz regenerując ochronne właściwości skóry.

Maseczka do twarzy zmiękczająca Provitamin B5 Regeneracja (0044) zapewnia miłe, lekke ochładzanie, stymuluje syntezę kolagenu, zmiękcza i nawilża skórę, dając poczucie komfortu.

Aby otrzymać prezent:


Krok 1

Zarejestruj się na stronie faberlic.com od 26 lipca do 15 sierpnia 2021 roku.

Krok 2

Do 15 sierpnia 2021 roku złóż i opłać zamówienie na kwotę od 130,90 PLN (w cenach katalogowych, nie uwzględniając kosztów dostawy).

Krok 3

Od 16 sierpnia do 5 września 2021 roku wraz z kolejnym zamówieniem na minimum 70 PLN otrzymasz w prezencie (za 0,03 PLN) zestaw tekstylnych maseczek do twarzy (0042, 0043, 0044).

Zestaw maseczek do twarzy Faberlic

Ponadto: złóż pierwsze zamówienie na kwotę od 70 PLN w Faberlic w ciągu 24 godzin od rejestracji, a otrzymasz jeszcze jeden prezent, zestaw chemii gospodarczej w wydaniu mini.

Zdąż w 24 godziny!

Złóż swoje pierwsze zamówienie w ciągu 24 godzin od rejestracji (od 26 lipca do 15 sierpnia 2021 roku) i otrzymaj w prezencie zestaw chemii gospodarczej Faberlic Home w mini wydaniu!

Opowiadaj o akcji Nowym Konsultantom, pomagaj im składać zamówienia, a nowy członek Twojej grupy otrzyma przyjemną niespodziankę!

Zestaw próbek środków czystości Faberlic Home

Zestaw składa się z:

  • Próbki środka do czyszczenia piekarników i kuchenek - 50 ml
  • Próbki płynu do mycia naczyń z węglem drzewnym - 50 ml
  • Próbki uniwersalnego skondensowanego proszku do prania - 40 g

Po więcej informacji napisz do nas lub zajrzyj na naszą stronę.

Zarejestruj się
Faberlic - akcja dla nowych Klientów