Rejestracja

Paleta soczystych pomadek w prezencie za pierwsze zamówienie!

Odcienie do najefektowniejszych makijaży! Na wszystkich, którzy zarejestrują się w Faberlic od 11 do 31 października 2021 roku i złożą zamówienie w okresie katalogowym 15/2021 oczekuje paleta soczystych pomadek Lip Cream Palette.

Ważne! Ze względów technicznych paleta pomadek będzie dostępna do odbioru od katalogu 17. Zamiast palety pomadek Lip Cream Palette możesz otrzymać w prezencie w katalogu 16 dowolny, wybrany odcień palety cieni do powiek Beauty Vibes:

Aby otrzymać prezent:


Krok 1

Zarejestruj się na stronie faberlic.com od 11 do 31 października 2021 roku.

Krok 2

Do 31 października 2021 roku złóż i opłać zamówienie na kwotę od 104,90 PLN (w cenach katalogowych, nie uwzględniając kosztów dostawy).

Krok 3

Od 1 do 21 listopada 2021 roku wraz z kolejnym zamówieniem na minimum 70 PLN otrzymasz w prezencie (za 0,01 PLN) cienie do powiek Beauty Vibes albo w katalogu 17/2021 (od 22 listopada do 5 grudnia) paletę soczystych pomadek Lip Cream Palette (art. 40798).

Paleta pomadek Lip Cream Palette

Ponadto: złóż pierwsze zamówienie na co najmniej 70 PLN w ciągu 24 godzin od rejestracji, a otrzymasz jeszcze jedną miłą niespodziankę – zestaw środków czystości dla domu w wydaniu mini.

Zdąż w 24 godziny!

Złóż swoje pierwsze zamówienie w ciągu 24 godzin od rejestracji i otrzymaj w prezencie zestaw chemii gospodarczej Faberlic Home w mini wydaniu!

Opowiadaj o akcji Nowym Konsultantom, pomagaj im składać zamówienia, a nowy członek Twojej grupy otrzyma przyjemną niespodziankę!

Zestaw próbek środków czystości Faberlic Home

Zestaw składa się z:

  • Próbki środka do czyszczenia piekarników i kuchenek - 50 ml
  • Próbki płynu do mycia naczyń z węglem drzewnym - 50 ml
  • Próbki uniwersalnego skondensowanego proszku do prania - 40 g

Nowym klientom Faberlic się opłaca! Dowiedz się, jak zdobyć zestawy hitów Faberlic w korzystnych cenach: zapoznaj się z warunkami Programu Startowego.

Po więcej informacji napisz do nas lub zajrzyj na naszą stronę.

Zarejestruj się
Faberlic - akcja dla nowych Klientów