Witam Ciebie bardzo serdecznie na mojej stronie, która służyła Ci pomocą w rozwijaniu Twojego biznesu. Postanowiłam zamknąć tą stronę. Reagując na teraźniejszą sytuację i biorąc odpowiedzialność za ludzi, którzy są moimi partnerami biznesowymi i klientami zdecydowałam się skończyć współpracę z Faberlic.

Zamykam 11 letni swój udział w poprzednim projekcie i staję u progu nowego projektu, do którego zapraszam wszystkie osoby, które zdecydują się rozpocząć nowy projekt razem ze mną.

Przeanalizowałam wszystkie za i przeciw. Zapoznałam się z możliwościami biznesowymi nowego projektu, produktami, oraz tym, że projekt wspomaga Polski biznes postanowiłam dołączyć do zgranego i prężnie rozwijającego się zespołu, który przyjął mnie z otwartymi ramionami, wsparciem i bardzo po koleżeńsku.

Dziękuję poprzedniemu projektowi za 11 lat pracy, doświadczenia i stawiam kropkę na wszelkie komentarze w tej sprawie.

Jeśli jesteś ciekawa/ciekawy do jakiego projektu dołączyłam zachęcam do obejrzenia filmu którego link jest widoczny na stronie.

Jeśli chcesz dołączyć do nowego projektu poniżej znajdziesz link do rejestracji.

rejestracja

Rejestracja

Zestaw Glam Team w prezencie za zamówienie!

Stwórz ciekawy makijaż bez żadnych problemów! Na wszystkich, którzy zarejestrują się w Faberlic od 21 lutego do 13 marca 2022 roku i zrobią zakupy w okresie 04/2022, oczekuje zestaw Glam Team.

Uczynić spojrzenie głębokim i wyrazistym pomoże tusz do rzęs Miss Curl (art. 5754). Wygięta szczoteczka rozdziela, podnosi i podkręca, tworząc idealne rzęsy bez grudek.

A przy pomocy palety soczystych pomadek Glam Team (art. 40798) można osiągnąć wyrazisty wygląd z atłasowym efektem na ustach. Kremowa formuła pozwala na kontrolę intensywności koloru i wybór odcienia zgodnego z nastrojem.

Aby otrzymać prezent:


Krok 1

Zarejestruj się na stronie faberlic.com od 21 lutego do 13 marca 2022 roku.

Krok 2

Do 13 marca 2022 roku złóż i opłać zamówienie na kwotę od 104,90 PLN (w cenach katalogowych, nie uwzględniając kosztów dostawy).

Krok 3

Od 14 marca do 3 kwietnia 2022 roku wraz z kolejnym zamówieniem na minimum 70 PLN otrzymasz w prezencie (za 0,02 PLN) zestaw Glam Team: tusz do rzęs Miss Curl (art. 5754) i paletę soczystych pomadek (art. 40798). Prezent zostanie dodany do zamówienia automatycznie.

Zestaw Glam Team

Nowym klientom Faberlic się opłaca! Dowiedz się, jak zdobyć zestawy hitów Faberlic w korzystnych cenach: zapoznaj się z warunkami Programu Startowego.

Po więcej informacji napisz do nas lub zajrzyj na naszą stronę.

Zarejestruj się
Faberlic - akcja dla nowych Klientów