Witam Ciebie bardzo serdecznie na mojej stronie, która służyła Ci pomocą w rozwijaniu Twojego biznesu. Postanowiłam zamknąć tą stronę. Reagując na teraźniejszą sytuację i biorąc odpowiedzialność za ludzi, którzy są moimi partnerami biznesowymi i klientami zdecydowałam się skończyć współpracę z Faberlic.

Zamykam 11 letni swój udział w poprzednim projekcie i staję u progu nowego projektu, do którego zapraszam wszystkie osoby, które zdecydują się rozpocząć nowy projekt razem ze mną.

Przeanalizowałam wszystkie za i przeciw. Zapoznałam się z możliwościami biznesowymi nowego projektu, produktami, oraz tym, że projekt wspomaga Polski biznes postanowiłam dołączyć do zgranego i prężnie rozwijającego się zespołu, który przyjął mnie z otwartymi ramionami, wsparciem i bardzo po koleżeńsku.

Dziękuję poprzedniemu projektowi za 11 lat pracy, doświadczenia i stawiam kropkę na wszelkie komentarze w tej sprawie.

Jeśli jesteś ciekawa/ciekawy do jakiego projektu dołączyłam zachęcam do obejrzenia filmu którego link jest widoczny na stronie.

Jeśli chcesz dołączyć do nowego projektu poniżej znajdziesz link do rejestracji.

rejestracja

Współpraca

Przed podjęciem decyzji zapoznaj się z korzyściami, które otrzymasz rejestrując się w Faberlic.

Na początek chcę Tobie przypomnieć, że rejestracja w Faberlic jest bezpłatna, dlatego nie ma żadnego ryzyka i wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i otrzymać indywidualny numer rejestracyjny, hasło i kod do potwierdzenia numeru telefonu. Po rejestracji od razu i bez ryzyka możesz robić zakupy w sklepie online Faberlica dla siebie i swoich bliskich. Masz dostęp do najwyższej jakości produktów, rabatów od 20% do 26%, akcji, prezentów, Programu Startowego, Programu VIP.

Drugi krok, czyli bycie Konsultantem zależy od Twojego zadowolenia z produktów, zaangażowania w szkolenia, przyswojenia Planu Marketingowego, chęci wspinania się po drabinie sukcesu i aktywnego dzielenia się reguły na oszczędzanie i zarabianie razem z Faberlic.

XXI wiek daje Tobie szansę na stworzenie własnego biznesu bez szukania inwestorów, kapitału, kredytów i poniesienia ryzyka. W dobie tak powszechnego internetu i sieci społecznościowych możesz stworzyć swoje własne dochodowe przedsiębiorstwo nie wychodząc z domu, korzystając ze szkoleń online, banku zdjęć, wiedzy tych, którym już się to udało.

Ja we współpracy z Faberlic oferujemy Tobie biznes bez ryzyka i inwestycji, pomagamy na każdym kroku i chętnie celebrujemy Twoje sukcesy razem z Tobą.

Program Startowy

Program obowiązuje przez 9 katalogów.

Pierwszy etap jest zgodny z ofertą dla nowej osoby w katalogu rejestracji, w kolejnych katalogach zrób zakupy za 199,90 PLN – a zestaw produktów kupisz za 19,90 PLN, przy zamówieniu za 399,90 PLN koszt zestawu to jedyne 6,90 PLN.

Uwaga! Ważne jest zachowanie ciągłości zamówień - jeżeli w danym katalogu nie zrobisz zakupów, przerywasz program.

Program Startowy Faberlic

Program VIP

Weź udział w programie dla Konsultantów i otrzymuj dodatkowe korzyści dla swojego biznesu!
Zbieraj 100 i więcej punktów Obrotu WŁASNEGO za każdy katalog, utrzymuj status VIP i otrzymuj specjalne bonusy i przywileje od Faberlic!

Akcesoria biznesowe w specjalnych cenach od VIP-50!

Z radością informujemy, że w programie Przywileje VIP Faberlic zmienia się podejście do zakupu biznesowych akcesoriów i narzędzi!

Dla Konsultantów VIP od poziomu VIP-50. Srebro wzwyż dostępne są 3 akcesoria biznesowe w specjalnej cenie! Dodać do zamówienia akcesoria biznesowe można podczas składania zamówienia w zakładce osobistych promocji / Program VIP.

Akcesoria biznesowe nie znajdą się w wolnej sprzedaży i będą dostępne wyłącznie dla uczestników programu od poziomu VIP-50.

Przywileje działają dla Konsultantów VIP, którzy według wyników okresu 12/2021 załapali się do VIP-50. Srebro.

Od VIP-50. Srebro w specjalnych cenach od 6 września 2021 roku będzie dostępna duża część produktów. Dostawy niektórych z nich oczekujemy na początku października.

Akcesoria biznesowe