Współpraca

Przed podjęciem decyzji zapoznaj się z korzyściami, które otrzymasz rejestrując się w Faberlic.

Na początek chcę Tobie przypomnieć, że rejestracja w Faberlic jest bezpłatna, dlatego nie ma żadnego ryzyka i wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i otrzymać indywidualny numer rejestracyjny, hasło i kod do potwierdzenia numeru telefonu. Po rejestracji od razu i bez ryzyka możesz robić zakupy w sklepie online Faberlica dla siebie i swoich bliskich. Masz dostęp do najwyższej jakości produktów, rabatów od 20% do 26%, akcji, prezentów, Programu Startowego, Programu VIP.

Drugi krok, czyli bycie Konsultantem zależy od Twojego zadowolenia z produktów, zaangażowania w szkolenia, przyswojenia Planu Marketingowego, chęci wspinania się po drabinie sukcesu i aktywnego dzielenia się reguły na oszczędzanie i zarabianie razem z Faberlic.

XXI wiek daje Tobie szansę na stworzenie własnego biznesu bez szukania inwestorów, kapitału, kredytów i poniesienia ryzyka. W dobie tak powszechnego internetu i sieci społecznościowych możesz stworzyć swoje własne dochodowe przedsiębiorstwo nie wychodząc z domu, korzystając ze szkoleń online, banku zdjęć, wiedzy tych, którym już się to udało.

Ja we współpracy z Faberlic oferujemy Tobie biznes bez ryzyka i inwestycji, pomagamy na każdym kroku i chętnie celebrujemy Twoje sukcesy razem z Tobą.

Program Startowy

Program obowiązuje przez 9 katalogów.

Pierwszy etap jest zgodny z ofertą dla nowej osoby w katalogu rejestracji, w kolejnych katalogach zrób zakupy za 199,90 PLN – a zestaw produktów kupisz za 19,90 PLN, przy zamówieniu za 399,90 PLN koszt zestawu to jedyne 6,90 PLN.

Uwaga! Ważne jest zachowanie ciągłości zamówień - jeżeli w danym katalogu nie zrobisz zakupów, przerywasz program.

Program Startowy Faberlic

Program VIP

Weź udział w programie dla Konsultantów i otrzymuj dodatkowe korzyści dla swojego biznesu!
Zbieraj 100 i więcej punktów Obrotu WŁASNEGO za każdy katalog, utrzymuj status VIP i otrzymuj specjalne bonusy i przywileje od Faberlic!

Akcesoria biznesowe w specjalnych cenach od VIP-50!

Z radością informujemy, że w programie Przywileje VIP Faberlic zmienia się podejście do zakupu biznesowych akcesoriów i narzędzi!

Dla Konsultantów VIP od poziomu VIP-50. Srebro wzwyż dostępne są 3 akcesoria biznesowe w specjalnej cenie! Dodać do zamówienia akcesoria biznesowe można podczas składania zamówienia w zakładce osobistych promocji / Program VIP.

Akcesoria biznesowe nie znajdą się w wolnej sprzedaży i będą dostępne wyłącznie dla uczestników programu od poziomu VIP-50.

Przywileje działają dla Konsultantów VIP, którzy według wyników okresu 12/2021 załapali się do VIP-50. Srebro.

Od VIP-50. Srebro w specjalnych cenach od 6 września 2021 roku będzie dostępna duża część produktów. Dostawy niektórych z nich oczekujemy na początku października.

Akcesoria biznesowe