Współpraca

Przed podjęciem decyzji zapoznaj się z korzyściami, które otrzymasz rejestrując się w Faberlic.

Na początek chcę Tobie przypomnieć, że rejestracja w Faberlic jest bezpłatna, dlatego nie ma żadnego ryzyka i wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i otrzymać indywidualny numer rejestracyjny, hasło i kod do potwierdzenia numeru telefonu. Po rejestracji od razu i bez ryzyka możesz robić zakupy w sklepie online Faberlica dla siebie i swoich bliskich. Masz dostęp do najwyższej jakości produktów, rabatów od 20% do 26%, akcji, prezentów, Programu Startowego, Programie lojalnościowym "Klubu Faberlic", Programu VIP.

Drugi krok, czyli bycie Konsultantem zależy od Twojego zadowolenia z produktów, zaangażowania w szkolenia, przyswojenia Planu Marketingowego, chęci wspinania się po drabinie sukcesu i aktywnego dzielenia się reguły na oszczędzanie i zarabianie razem z Faberlic.

XXI wiek daje Tobie szansę na stworzenie własnego biznesu bez szukania inwestorów, kapitału, kredytów i poniesienia ryzyka. W dobie tak powszechnego internetu i sieci społecznościowych możesz stworzyć swoje własne dochodowe przedsiębiorstwo nie wychodząc z domu, korzystając ze szkoleń online, banku zdjęć, wiedzy tych, którym już się to udało.

Ja we współpracy z Faberlic oferujemy Tobie biznes bez ryzyka i inwestycji, pomagamy na każdym kroku i chętnie celebrujemy Twoje sukcesy razem z Tobą.

Program Startowy

Program obowiązuje przez 9 katalogów.

Pierwszy etap jest zgodny z ofertą dla nowej osoby w katalogu rejestracji, w kolejnych katalogach zrób zakupy za 199,90 PLN – a zestaw produktów kupisz za 19,90 PLN, przy zamówieniu za 399,90 PLN koszt zestawu to jedyne 6,90 PLN.

Uwaga! Ważne jest zachowanie ciągłości zamówień - jeżeli w danym katalogu nie zrobisz zakupów, przerywasz program.

Program lojalnościowy "Klub Faberlic"

Kupuj z zyskiem! Zamawiaj produkty, zbieraj bonusy w swoim e-portfelu i wymieniaj je na nagrody! Jak wziąć udział w programie?

Zamawiaj w każdym okresie katalogowym. Za każdy zakup, na e-portfel na Twoim koncie będą naliczane bonusy w ramach programu "Klub Faberlic".

1 bonus = 1 punkt Obrotu Osobistego (ukazana w punktach wartość za zakupione w danym czasie katalogowym produkty). Wymieniaj zebrane bonusy na prezenty ze specjalnego katalogu w następnym okresie (w tym nowości). Gdy zgromadzisz 15 punktów (minimalna liczba wymagana do uzyskania prezentu) wymienisz je na prezent przy składaniu zamówienia od 79,90 PLN (ceny katalogowe)

W jednym czasie katalogowym można zgromadzić maksymalnie 150 bonusów.

Zgromadzone bonusy sumują się w każdym okresie. Aby zatrzymać zgromadzone w programie bonusy, musisz w każdym okresie składać i opłacać zamówienia. W przypadku, gdy ZO Konsultanta wynosi 0, ostatnie niewykorzystane bonusy wygasną.

Program VIP

Weź udział w programie dla Konsultantów i otrzymuj dodatkowe korzyści dla swojego biznesu!
Zbieraj 100 i więcej punktów Obrotu WŁASNEGO za każdy katalog, utrzymuj status VIP i otrzymuj specjalne bonusy i przywileje od Faberlic!